10 WTYCZEK WORDPRESS, KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DLA SEO

10 WTYCZEK WORDPRESS, KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DLA SEO

18 października, 2019 By admin

10 WTYCZEK WORDPRESS KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DLA SEO. Właśnie skończyłeś witrynę swojej firmy, a przynajmniej tak ci się wydawało. Masz wszystkie strony tak, jak chcesz, z odpowiednim układem, tekstem i grafiką. Wszystkie linki i menu nawigacyjne działają, a kolory są tak przyjemne dla oka, że ​​nigdy nie chcesz oderwać wzroku.

Załóżmy, że wybrałeś WordPress jako system zarządzania treścią (CMS). To dobry wybór, szczególnie jeśli dopiero zaczynasz projektowanie stron internetowych. Ogólnie rzecz biorąc, możesz szybko uruchomić witrynę WordPress lub blog.

Tak więc, jesteś gotowy, aby uruchomić stronę, kiedy zdasz sobie sprawę, że bez względu na to, jak dobrze wygląda, będziesz mocno naciskany („Wciśnięty”. Rozumiesz? Jak Word Press ), aby nazwać ją „zoptymalizowaną”.

Bez skutecznej optymalizacji cała ciężka praca pozostanie niezauważona przez ogół społeczeństwa.

Ale co, jeśli nie jesteś gotowy na własne SEO lub nie stać Cię na zatrudnienie specjalisty lub zalogowanie się w agencji? Jak w ogóle zacząć?

Istnieje szeroka gama wtyczek SEO WordPress, które mogą pomóc zoptymalizować witrynę i zapewnić jej płynne działanie.

10 WTYCZEK WORDPRESS, KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DLA SEO
10 WTYCZEK WORDPRESS, KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DLA SEO

Uzyskaj bezpłatny raport na stronie  i zobacz, jak sobie radzi Twoja witryna WordPress

Bez względu na branżę lub produkt dostarczany przez Twoją firmę, te 10 wtyczek SEO WordPress jest niezbędnych dla każdej witryny:

(Obowiązują standardowe wyłączenia odpowiedzialności: nie mówimy, że powinieneś wyjść i zainstalować każdą z tych wtyczek na raz. Zalecamy dokładniejsze przyjrzenie się tym narzędziom i opcjom, aby znaleźć te, które mogą przenieść Twój SEO na wyższy poziom .)

1. Yoast SEO

yoast seo.png

Ta wtyczka jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej pobieranych przez użytkowników WordPress. Zapewnia jedno z najbardziej kompleksowych rozwiązań SEO . Możesz użyć tego narzędzia, aby zoptymalizować swoją stronę WordPress bez żadnego kodowania. Nie musisz nawet dużo wiedzieć o SEO, ponieważ przeprowadzi Cię on przez wiele ważnych elementów, takich jak tytuły SEO, opisy meta i skuteczne użycie słów kluczowych.

Pozwala także pisać archiwa, kategorie i tagi tytułowe. Yoast oferuje metadane Open Graph, mapy witryn, wyszukiwarki ping i karty Twitter podczas aktualizacji witryny. Użytkownicy mogą gromadzić dane z wbudowanego narzędzia do analizy stron, uzyskiwać funkcjonalność map witryn XML i uwzględniać techniczną optymalizację wyszukiwarki WordPress .

2. Mapy witryn Google XML

google xml sitemaps.png

Pierwszym krokiem do uzyskania rankingu jest indeksowanie Google. Jednym z celów strategii SEO jest upewnienie się, że wyszukiwarka może w pełni zaindeksować Twoją witrynę, aby dokładnie wiedziała, o co ci chodzi. Musi być w stanie znaleźć odpowiednie strony, zanim będzie mógł je uszeregować.

Możesz temu zaradzić, dodając mapę witryny Google XML do swojej witryny.

Dzięki wtyczce mapy witryny Google XML mapa witryny zostanie automatycznie wygenerowana, gdy tylko wygenerowany zostanie nowy fragment treści, dzięki czemu twoja zaktualizowana witryna będzie łatwo dostępna dla wyszukiwarek.

3. Pole wyboru Rel NoFollow

rel no follow plugin.png

Jeśli chodzi o linkowanie, niektóre linki są dobre dla SEO, a inne nie. Nie chcesz, aby część twojego „soku z linków” trafiła na mniej niż prestiżową stronę. Aby temu zapobiec, możesz zastosować taktykę zwaną „nofollow”.

Wtyczki Rel NoFollow Checkbox dodaje pole do edytora WordPress po której można wejść w linki zewnętrzne wybierzesz „nofollow”.

4. Google Analytics autorstwa MonsterInsights

ga by monsterinsights plugin.png

Po wdrożeniu witryny ważne jest monitorowanie jej działania. Nie będziesz w stanie poprawić wydajności swojej witryny, chyba że zobaczysz obszary, w których faktycznie istnieją możliwości zmian.

Ta wtyczka WordPress wymaga pewnej wiedzy na temat Google Analytics, aby poprawnie zrozumieć wartość raportów. Wtyczki Google Analytics WordPress przez MonsterInsights osadza kod śledzenia na stronach witryny, które będą wysyłać dane do pomiaru wychodzących i wewnętrznego, demografii śledzenie łącza internetowego użytkownika, i więcej.

5. LinkPatrol

linkpatrol plugin.png

Właściwa strategia optymalizacji sieci nie byłaby kompletna bez budowania linków. Linki pokazują, jak wiarygodna i wiarygodna jest Twoja witryna, dlatego ważne jest, aby każdy link miał cel i pochodził z autorytatywnych źródeł lub wskazuje na nie.

Nie wszystkie linki są sobie równe. Linkowanie do stron o niskiej jakości z kolei obniży wiarygodność Twojej witryny, co z kolei obniży Twoją pozycję.

Aby pomóc Ci kontrolować linki w Twojej witrynie, dostępna jest wtyczka LinkPatrol WordPress .

Ta wtyczka ma opłatę, ale umożliwia monitorowanie wszystkich linków wychodzących w Twojej witrynie, sprawdzanie, które linki rozdają sok z linków, usuwanie spamerskich linków, poprawianie tekstu kotwicy i naprawianie problemów z wiarygodnością linków w Twojej witrynie mieć, posiadać.

6. W3 Total Cache

w3 total cache plugin.png 10 WTYCZEK WORDPRESS KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DLA SEO

Możesz mieć świetnie wyglądającą stronę internetową, ale nadal nie uda Ci się przekonać ludzi do kupujących.

Dlaczego?

Ponieważ ładowanie witryny trwa zbyt długo.

Zbyt duża zawartość, filmy, grafika i animowane obiekty mogą spowolnić działanie witryny.

Dzięki wtyczce W3 WordPress możesz zobaczyć, jak układa się Twoja aktualna prędkość ładowania strony, i uzyskać sugestie, co można zrobić, aby przyspieszyć.

7. Wszystko w jednym WP Security & Firewall

all in one security plugin.png 10 WTYCZEK WORDPRESS KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DLA SEO

Nie ma nic gorszego niż spędzanie czasu i pieniędzy na budowie wspaniałej strony internetowej, a następnie dowiedzieć się, że została zhakowana.

Żaden właściciel firmy nie może pozwolić sobie na upuszczenie swoich witryn z powodu hakerów, zwłaszcza gdy wszyscy ich klienci są online. Twoja witryna to miejsce, w którym większość ludzi najpierw wejdzie w interakcję z Twoją marką, więc niedogodność związana z niemożnością nawiązania z Tobą kontaktu w ten sposób może zaszkodzić Twojej firmie.

Aby zmniejszyć ryzyko utraty działalności, każda witryna powinna mieć oprogramowanie zabezpieczające i zaporę ogniową.

Popularną wtyczką WordPress do ochrony tej witryny jest All in One WP Security & Firewall .

Ta wtyczka oferuje narzędzie siły hasła, wyliczenie użytkownika i ochronę logowania, co utrudnia hakerom i wirusom uszkodzenie witryny.

8. WPtouch Mobile Plugin

wptouch plugin.png 10 WTYCZEK WORDPRESS KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DLA SEO

Konsumenci przeglądają Internet na swoich telefonach z większą częstotliwością niż na komputerach stacjonarnych. Oznacza to, że nie możesz mieć tradycyjnej witryny, musisz mieć witrynę dostosowaną do urządzeń mobilnych. Innymi słowy, musi wyglądać tak samo dobrze na małym ekranie, jak na monitorze komputera.

Jeśli nie masz czasu, pieniędzy i zasobów, aby zapłacić programistom lub zaktualizować swoją witrynę, możesz wypróbować WPtouch Mobile Plugin .

Ta wtyczka umożliwia dostosowanie wyglądu witryny mobilnej bez konieczności wprowadzania kodu. Nie musisz się również martwić, że wtyczka zmieni sposób wyświetlania wersji witryny na komputery.

9. Yet Another Related Posts Plugin (YARPP)

yarpp plugin.png 10 WTYCZEK WORDPRESS KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DLA SEO

Skutecznym sposobem na poprawę wydajności witryny jest zaangażowanie użytkowników w treść i odkrywanie nowych stron.

Yet Another Related Posts Plugin jest dobrym sposobem, aby pisać i wyświetla stron (lub innych treści) związanych z aktualną treścią.

To sprawia, że ​​ludzie dłużej pozostają na Twojej stronie, co zwiększa prawdopodobieństwo ich konwersji.

Ta wtyczka pozwala wybrać sposób wyświetlania powiązanych treści i liczbę wyświetlanych artykułów

W dzisiejszym świecie SEO musisz obniżyć współczynnik odrzuceń i wydłużyć czas spędzany przez użytkowników w Twojej witrynie. Taka wtyczka może ci w tym pomóc.

10. Obrazy zoptymalizowane pod kątem SEO

seo optimized images plugin 10 WTYCZEK WORDPRESS KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DLA SEO

Za pomocą wtyczki SEO Optimized Images możesz zaimplementować przyjazne dla SEO atrybuty alt i title do każdego obrazu.

Obrazy są często pomijanym elementem SEO. Potrzebujesz obrazów na swojej stronie i muszą być w pełni zoptymalizowane. Obraz jest wart tysiąca słów, a dobrze zoptymalizowany obraz jest warte, no cóż, dodatkowy wzrost wartości strony

Uczyń optymalizację częścią witryny WordPress

Po uruchomieniu strony internetowej chcesz mieć pewność, że może uzyskać jak najwięcej soków SEO, aby mogła dobrze zajmować pozycję w wynikach wyszukiwania. Projektowanie stron internetowych musi wykraczać poza układ i kolory. To musi być coś więcej niż słowa na stronie. Spójrz na niektóre z tych wtyczek i znajdź te, które mogą zmienić twoją stronę w potężne narzędzie marketingowe.

10 WTYCZEK WORDPRESS KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE DLA SEO