<link rel="stylesheet" href="//fonts.googleapis.com/css?family=Roboto+Condensed%3A300%7COpen+Sans%3A400">Kariera w Marketingu - Konrad Wisniewski - ✅ Dubai City Company
KOnrad

Kariera w Marketingu

SEO a Praca w Marketingu?

Moją karierę w marketingu zacząłem młodo. W wieku 21 i pół roku zacząłem moją pierwszą działalność online. Prosto po powrocie z Afganistanu jako żołnierz jednostki szturmowej.

Czy wiesz, co było moją pierwszą firmą?

To była Led Multimedia. Stworzyłem firmę, ponieważ nie mogłem znaleźć wysoko płatnej pracy w tym wieku. Nom, próbowałem znaleźć dobrze płatną pracę w Polsce!.

Jak można się domyślać, nie udało się, rzeczywistość mnie dopadła i ostatecznie zainwestowałem w Ekrany Led.

Potrzebowaliśmy Ekranów LED do odtworzenia reklam na telebimach. Oraz promowania dużych firm w Marketingu… lista jest długa.

Wtedy Straciłem około 250,000 PLN

Ale gdybym musiał zacząć wszystko od początku, co myślisz, że zrobiłbym?

Zanim do tego przejdę, porozmawiajmy najpierw o tym, czego się dowiedziałem za późno w mojej karierze marketingowej …

Czego nauczyłem się za późno w mojej karierze? Pozycjonowania strony internetowej. A wiec przyznam się jestem naprawdę dobry w jednej rzeczy i tylko w jednym. W Marketingu Internetowym

Teraz już kieruje ruch do witryny dla moich klientów.

Wszystko zależy od tego, w jakiej branży znajduje się witryna, mogę przyciągnąć do niej ruch i sprawić, by stała się popularna. A co najlepsze, mogę to zrobić bez reklam.

Ale ponieważ mogę zrobić jedną rzecz, nie oznacza to, że mogę stworzyć udany biznes. O tym przekonałem się w 2015. Nadal potrzebuję niesamowitych ludzi wokół mnie.

A więc, po pierwszym upadku mojej pierwszej firmy marketingowej. Postanowiłem zostać Managerem, wyjechałem do U.K.

Dostałem stanowisko managera w Irlandii, następnie przeniosłem się do Londynu. W jednej z korporacji finansowej dostałem się na szkolenie odnośnie marketingu.

Przyjechali do nas ludzie którzy stworzyli Disnayland. Nauczyłem się wtedy jak budować markę firmy na arenie międzynarodowej.

Na przykład, gdy zacząłem pracować z Marketingowcami z Dubaju, moja mini działalność zaczęła się rozwijać.

Wtedy Zarobiłem około 350,000 PLN

Idąc tym tropem, zbudowałem firmę online w Dubaju. Aczkolwiek nie wiedziałem jak ją promować?. Wpadłem na pomysł aby znaleźć ludzi zainteresowanych moim serwisem.

Zbudowałem Dubai City Company na Linkedin

Udało mi się i wystartowałem z Online Marketingiem. Trwało to około 6 miesięcy. I wbrew naturalnemu biegowi matrixa. Moja firma zaczęła zarabiać konkretne pieniądze.

Wtedy Zarobiłem swój Pierwszy Milion PLN

Zarobiłem takie pieniądze w ponad rok czasu. Na co można wydać taką kasę?. drogie restauracje, sportowe samochody, wycieczki zagraniczne, Quady oraz prywatne miejsce w SPA dla rodziny.

Ale wcześniej,

Zostałem dyrektorem naczelnym części korporacji finansowej, zazwyczaj nikt tego, co chcę robić.

Krótko mówiąc,

Bogaci ludzie jeśli nie mają czasu, znajdą kogoś, kto to zrobi.

Widzisz, wiele marketerów, biznes managerów nie ma wykształcenia i nie są to typowi dyrektorzy generalni.

Większość z nich jest naprawdę dobra w budowaniu mocnych zespołów i zatrudnianiu właściwych ludzi.

A co najlepsze, oni mogą to zrobić z ograniczonym budżetem.

To jest jego najlepsza umiejętność!

Pracując z najlepszymi menedzerami z Londynu, Dubaju, Nowego Jorku. Szybko zdałem sobie sprawę, że bez względu na to, jak jesteś inteligentny, nigdy nie budujesz dużej firmy, chyba że masz utalentowany zespół.

Oczywiście, możesz sam dostać się do milionów to nie jest gigantyczny wyczyn w marketingu. Ale trudno jest uzyskać powiedzmy 500,000 zł , a nawet 1,500,000 zł rocznie w przychodach bez niesamowitego zespołu sprzedażowego i marketingowego.

Oczywiści ludzie pomogą ci i szybko rozwijać twój biznes. Powiedzmy otwarcie, przy większej mocy mózgu, zakładając, że wybierasz dobrych ludzi, szybciej rozwiążesz problemy i zobaczysz dochód z dochodów.

Więc co bym zrobił, gdybym musiał zaczął od nowa?

Cóż, powyższa lekcja życia jest jedną z najtrudniejszych lekcji, których musiałem się nauczyć. I nauczyłem się tego zbyt późno w mojej karierze.

Powinienem to zrobić w wieku 18 Lat?

To oczywiste, ale kiedy zaczynasz jako przedsiębiorca za młody lub stary, popełniasz błędy (czasem ogromne), które prawdopodobnie byś nie zrobił, gdybyś rozpoczął swoją przedsiębiorczą podróż nieco później.

Więc co bym zrobił?

Cóż, spędziłbym pierwsze 9 lat mojej przedsiębiorczej podróży wśród rozwijających się firm marketingowych.

Przez pierwsze 3 lata spędzał bym czas w jakimś dobrym inkubatorze Przedsiębiorczości i Technologi. I najlepiej, żebym nie miał zbyt wiele dodatkowego finansowania. Ponieważ przedsięwzięcia takie są trudne i nie startują jak statek rakietowy.

Powodem, dla którego nie wybrałbym szybko rozwijającego się malej firmy, jest to, że najtrudniejszą częścią jest funkcjonowanie firmy.

Ponieważ następny krok to jej rozwój. Pracując w firmie, która ma niesamowitą presje z powodu projektów czasu lub braku szczęścia.

Nie można lubić lub czegoś kontrolować, co dopiero można kontrolować w średniej firmie. Startująca forma uczy cię kreatywności, i walki o zwycięstwo.

Zaczynając firmę nauczysz się biznesowego życia.

Po pierwszych 3 latach spędzonych w malej firmie spędziłbym następne 2 lata pracując w średniej wielkości firmie w U.S lub Londynie, która zarabia co najmniej 10 milionów PLN i rośnie jak w partia w polskim rządzie po wyborach.

Pomoże Ci to zrozumieć, jak wygląda szybko rozwijająca się firma. Więc pozwoli tobie być pierwszym graczem. Ale. na pewno powie ci że biznes nie jest ok, jest bardzo brudny i trudny.

Wtedy jest czasz na depresję

Tak wiele rzeczy się nie udaje, starsza się zostać managerem a ty się załamujesz, bo w ambicje rośniesz tak szybko. Umiejętności wymagają czasu i walki.

Oczywiście nadal możesz uczyć się takich rzeczy, jak ekonomia, lub możesz pracować z ludźmi typu sprzedaż oraz zarządzanie. Ale tutaj musisz zacząć dawać z siebie sporo pracy.

Po następnych 2 latach powinieneś spędzić 2 lata pracując w firmie średniej wielkości. Mniej więcej taka firma która generuje co najmniej sto milionów przychodów rocznie, ale mniej niż miliard polskich złotych.

Średnie Firmy różnią się od startupów!

Przedsięwzięcia, w obliczu których stoją średnie firmy, różnią się od małych firm i dużych korporacji. Ale będąc w miksie w jednej z tych firm przez kilka lat uczysz się wszystkiego od zajmowania się polityką, po to, jak sprawić, aby powolna firma rozwijała się, aby nawet pomyśleć o wielkim obrazie.

Więc jak większe firmy np, Warszawskie i Wrocławskie szukają wielkich rynków, ponieważ wiedzą, że łatwiej jest posiadać 10% przemysłu wartego wiele miliardów złotych niż posiadanie 50% przemysłu wartego wiele milionów złotych.

Ostatnie lata kariery zawodowej, spędziłbym w dużej korporacji jako Menedzer lub Vice Prezes. Kiedy mówię „duża firma”, mówię o firmie wartej ponad 10 miliardów złotych typu Orlen i potencjalnie najlepszej nawet w obrocie publicznym na rynku i giełdzie.

Co bym zrobił po 10 latach pracy jako pracownik?

Cały cel pracy dla innych firm lub bardzo inteligentnych ludzi polega na zdobyciu właściwych mentorów i nauce działania prawdziwego świata biznesu.

Przedsiębiorczość nie jest tak efektowna, jak większość ludzi myśli. Sukces jest łatwy do osiągnięcia i wygląda na to, że możesz myśleć o tak wielu „odnoszących sukcesy” influencerach na Instagramie. Często też widać ich w TVN starają się oni sprzedać siebie w mediach społecznościowych lub w telewizji.

Wniosek odnośnie kariery w Marketingu

Przedsiębiorczość, własna firma i pozycjonowanie stron w Warszawie wygląda świetnie i jest niesamowita. Nie zamieniłbym tego na żadne inne marzenie.

Ale zanim odejdziesz i staniesz się przedsiębiorcą, ucz się od firm każdej wielkości.

Bycie prezesem to nie jest łatwa droga, a ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest porażka z powodu cudzego lenistwa, ponieważ twoja reputacja to wszystko, co masz.

Pracując w ciężkich warunkach  kilka lat w firmach innych ludzi, zwiększysz swoje szanse lub odniesiesz sukces w swojej firmie.

A kiedy jesteś gotowy, by wyjść na własną rękę, miejmy nadzieję!.

Mądrym rozwiązaniem było by wystartować z kilkoma niesamowitymi współzałożycielami podczas budowania firmy, ponieważ zajmuje to zbyt wiele czasu i kapitału, aby zrobić to wszystko samodzielnie.

Co byś zrobił, gdybyś zaczął wszystko od nowa?

Kariera w Marketingu

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną wycenę!

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie! 

Tel: +48 536 003 117

3 komentarze
  1. […] śladami już wypracowanych w przeszłości. Na przykład założycielem naszej firmy jest Konrad Wiśniewski który od wielu lat pozycjonować strony internetowe w Dubaju. Mądrym posunięciem byłoby po prostu śledzenie jego profilu na linkedinie lub na […]

  2. […] firma została założona wiele lat temu przez konrada Wiśniewskiego w Dubaju. Od tamtej pory posiadamy naprawdę rozbudowane portfolio firm oraz naszych partnerów biznesowych […]

  3. […] wszystko zaoferujemy tobie w kampanii marketingowej w której przygotujemy specjalnie dla ciebie. Przedstawiciel naszej firmy przyjedzie do Twojego biura lub domu porozmawiać e zdecydujecie co i za ile zaczniecie promować w […]

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©[2019] Dubai City Company Pozycjonowanie stron Internetowych w Warszawie

Zadzwoń

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account