CO NALEŻY WZIĄĆ POD UWAGĘ PRZY PONOWNYM WYKONYWANIU WITRYNY

CO NALEŻY WZIĄĆ POD UWAGĘ PRZY PONOWNYM WYKONYWANIU WITRYNY

18 października, 2019 By admin

CO NALEŻY WZIĄĆ POD UWAGĘ PRZY PONOWNYM WYKONYWANIU WITRYNY. Masz małą firmę, która ma się całkiem dobrze. Wszyscy są zajęci. W samym środku biznesu Twoja strona internetowa stała się priorytetem. Kulisz się za każdym razem, gdy patrzysz na swoją stronę internetową i notujesz w myślach, że zamierzasz to kiedyś zrobić ponownie.

Minęło już trochę czasu i że „kiedyś” nigdy nie nadszedł.

Do teraz.

Podczas gdy Twoja firma kwitnie, zdajesz sobie sprawę, że klienci w Twojej witrynie mają niezbyt przyjemne wrażenia. To odpychające uczucie wstrętu, którego doświadczasz, gdy patrzysz na swoją stronę, jest tym samym doświadczeniem, z którego korzystają klienci i potencjalni klienci.

Kto chciałby robić interesy z firmą o tak kiepskiej, powolnej , przestarzałej stronie? ty pytasz.

| Czy wiesz, jak skuteczna jest Twoja strona? Uzyskaj bezpłatny raport na stronie internetowej  i dowiedz się

Ignorowanie potrzeby aktualizacji witryny firmy może mieć potencjalnie niszczycielskie skutki. Twoja witryna to pierwsze doświadczenie wielu osób w Twojej firmie. Twoja strona internetowa jest odzwierciedleniem Twojej firmy. Chcesz mieć pewność, że Twoja witryna robi dobre pierwsze wrażenie wśród internautów, którzy mogą zamienić się w potencjalnych klientów.

Co wziąć pod uwagę przy ponownym wykonywaniu witryny

Oprócz oczywistych aktualizacji kolorów, układu i ogólnego wyglądu, należy również wziąć pod uwagę funkcjonalność nowej witryny i wrażenia użytkownika. Właściwa optymalizacja wyszukiwarek powinna być również wdrożona na nowej stronie.

Oto niektóre szczególne elementy, na które należy zwrócić szczególną uwagę przy modernizacji strony internetowej firmy:

Projektowanie stron internetowych

Twoja odnowiona witryna musi mieć bardziej kreatywne elementy, aby wyróżniać się z niezliczonej liczby witryn zaśmiecających Internet. Aby zostać zauważonym online, twoja strona musi być wyjątkowa, a jednocześnie trafna i użyteczna.

Jak wyróżniasz swoją witrynę? Oto niektóre trendy w projektowaniu stron internetowych z 2017 roku, które warto wdrożyć:

  • Wykorzystując więcej geometrycznych kształtów i linii
  • Używaj kreatywnego stylu i czcionki dla nagłówków stron (odbiegaj od tradycyjnego wyśrodkowanego układu i czcionek serifs)
  • Użyj wielobarwnych zdjęć gradientowych (inaczej nakładanie jednego obrazu na drugi, wyblakły obraz tła)
  • Więcej zastosowań GIF-ów i animacji (gustownie – nie zabieraj nas z powrotem do lat 90.)
  • Łatwość obsługi mobilnej (upewnij się, że Twoja nowa witryna ma responsywny wygląd , dzięki czemu będzie łatwo ją zobaczyć i poruszać się zarówno na dużym ekranie komputera, jak i małym ekranie telefonu komórkowego)
  • Więcej ręcznie rysowanych elementów

Doświadczenie użytkownika

Twoja witryna może wyglądać efektownie dzięki jaskrawym kolorom, ilustracjom, filmom i animacjom, ale jeśli widz nie może łatwo znaleźć swojej witryny i znaleźć tego, czego szuka, szybko opuści stronę i przejdzie do innej, łatwiejszej w nawigacji .

Użytkownicy sieci wiedzą, czego szukają, i nie mają cierpliwości, aby tracić czas na szukanie tego. Lubią też jasne wskazówki i wskazówki. Podczas nawigacji w witrynie użytkownicy chcą wyraźnie wiedzieć, co mają robić. Dlatego ważne jest, aby mieć jedno, wyraźne wezwanie do działania na stronie.

Odwiedzający stronę szybko się mylą, gdy wchodzą na stronę i natychmiast bombardowani mnóstwem przycisków, które każą im coś zrobić. Oszczędzaj odwiedzających swoją stronę niepotrzebnej frustracji i stresu i nie zwariuj.

Oprócz pojedynczego wezwania do działania na każdej stronie, odwiedzający witrynę mogą łatwo znaleźć to, czego szukają, dzięki widocznej funkcji paska wyszukiwania u góry każdej strony internetowej, a także link do mapy witryny na stronie Dolny.

Gdy użytkownicy nie są przytłoczeni wieloma wezwaniami do działania i mogą szybko wyszukiwać i znajdować to, czego szukają, im więcej czasu spędzą w witrynie i tym bardziej prawdopodobne, że wrócą w przyszłości.

Zawartość Witryny

W ostatnich latach treść stała się coraz większym elementem projektowania stron internetowych. Informacje są natychmiast w zasięgu ręki, a kiedy użytkownicy szukają czegoś, chcą odpowiednich, natychmiastowych odpowiedzi.

Ponieważ internauci są w fotelu kierowcy, wyszukiwarki sprawiły, że korzystanie z nich jest najwyższym priorytetem. Aby Twoja strona została zauważona, nie wystarczy mieć unikalną, kreatywnie zaprojektowaną stronę internetową. Musisz udowodnić wyszukiwarkom, a co ważniejsze, internautom, że Twoja firma jest zaufanym i wiarygodnym źródłem informacji.

Osiągasz to dzięki profesjonalnym, angażującym i przydatnym treściom.

Poznaj swoich odbiorców i ich potrzeby. Czego szukają i jak witryna Twojej firmy odpowie na ich pytania lub rozwiąże ich problemy?

Jakość treści sprawi, że Twoja firma będzie liderem w szanowanej branży, co z kolei zwiększy zaufanie. Gdy użytkownicy zaczną ufać Twojej marce dzięki zawartości Twojej witryny, tym bardziej prawdopodobne jest, że podejmą pożądane wezwanie do działania, a nawet rozpowszechnią markę Twojej firmy w Internecie, polecając ją znajomym i rodzinie.

SEO: Wszystko razem

Chociaż wszystkie poprzednie elementy projektowania stron internetowych znacznie poprawią obecność Twojej firmy w Internecie, Twoja witryna nie spełni swojego prawdziwego potencjału online bez odpowiedniej, regularnej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). Projektowanie stron internetowych, wrażenia użytkownika i treść to aspekty, które przyczyniają się do pełnej optymalizacji. Współczesne SEO wykracza daleko poza umieszczanie słów kluczowych w tagach tytułowych i atrybutach alt, a te elementy projektowania stron internetowych mogą mieć duży wpływ na ranking.

Skonsultuj się z profesjonalistą w sprawie opracowania strategii SEO Twojej firmy.

W dzisiejszej erze cyfrowej firma nie może sobie pozwolić na brak dostępu do Internetu, a tym bardziej na przestarzałą, powolną i źle zaprojektowaną stronę internetową.

Mała autopromocja: jeśli Twoja firma planuje przeprojektowanie strony internetowej lub niedawno odnowiła stronę internetową Twojej firmy i potrzebuje pomocy w jej optymalizacji, skontaktuj się z nami już dziś i upewnij się, że przeprojektowanie przebiega tak płynnie, jak to możliwe.

CO NALEŻY WZIĄĆ POD UWAGĘ PRZY PONOWNYM WYKONYWANIU WITRYNY
CO NALEŻY WZIĄĆ POD UWAGĘ PRZY PONOWNYM WYKONYWANIU WITRYNY