CO NALEŻY WZIĄĆ POD UWAGĘ PRZY PONOWNYM WYKONYWANIU WITRYNY

Masz małą firmę, która ma się całkiem dobrze. Wszyscy są zajęci. W samym środku biznesu Twoja strona internetowa stała się priorytetem. Kulisz się za każdym razem, gdy patrzysz na swoją stronę internetową i notujesz w myślach, że zamierzasz to kiedyś zrobić ponownie.

Minęło już trochę czasu i że „kiedyś” nigdy nie nadszedł.

Do teraz.

Podczas gdy Twoja firma kwitnie, zdajesz sobie sprawę, że klienci w Twojej witrynie mają niezbyt przyjemne wrażenia. To odpychające uczucie wstrętu, którego doświadczasz, gdy patrzysz na swoją stronę, jest tym samym doświadczeniem, z którego korzystają klienci i potencjalni klienci.

Kto chciałby robić interesy z firmą o tak kiepskiej, powolnej , przestarzałej stronie? ty pytasz.

| Czy wiesz, jak skuteczna jest Twoja strona? Uzyskaj bezpłatny raport na stronie internetowej  i dowiedz się

Ignorowanie potrzeby aktualizacji witryny firmy może mieć potencjalnie niszczycielskie skutki. Twoja witryna to pierwsze doświadczenie wielu osób w Twojej firmie. Twoja strona internetowa jest odzwierciedleniem Twojej firmy. Chcesz mieć pewność, że Twoja witryna robi dobre pierwsze wrażenie wśród internautów, którzy mogą zamienić się w potencjalnych klientów.

Co wziąć pod uwagę przy ponownym wykonywaniu witryny

Oprócz oczywistych aktualizacji kolorów, układu i ogólnego wyglądu, należy również wziąć pod uwagę funkcjonalność nowej witryny i wrażenia użytkownika. Właściwa optymalizacja wyszukiwarek powinna być również wdrożona na nowej stronie.

Oto niektóre szczególne elementy, na które należy zwrócić szczególną uwagę przy modernizacji strony internetowej firmy:

Projektowanie stron internetowych

Twoja odnowiona witryna musi mieć bardziej kreatywne elementy, aby wyróżniać się z niezliczonej liczby witryn zaśmiecających Internet. Aby zostać zauważonym online, twoja strona musi być wyjątkowa, a jednocześnie trafna i użyteczna.

Jak wyróżniasz swoją witrynę? Oto niektóre trendyprojektowaniu stron internetowych z 2017 roku, które warto wdrożyć:

  • Wykorzystując więcej geometrycznych kształtów i linii
  • Używaj kreatywnego stylu i czcionki dla nagłówków stron (odbiegaj od tradycyjnego wyśrodkowanego układu i czcionek serifs)
  • Użyj wielobarwnych zdjęć gradientowych (inaczej nakładanie jednego obrazu na drugi, wyblakły obraz tła)
  • Więcej zastosowań GIF-ów i animacji (gustownie – nie zabieraj nas z powrotem do lat 90.)
  • Łatwość obsługi mobilnej (upewnij się, że Twoja nowa witryna ma responsywny wygląd , dzięki czemu będzie łatwo ją zobaczyć i poruszać się zarówno na dużym ekranie komputera, jak i małym ekranie telefonu komórkowego)
  • Więcej ręcznie rysowanych elementów

Doświadczenie użytkownika

Twoja witryna może wyglądać efektownie dzięki jaskrawym kolorom, ilustracjom, filmom i animacjom, ale jeśli widz nie może łatwo znaleźć swojej witryny i znaleźć tego, czego szuka, szybko opuści stronę i przejdzie do innej, łatwiejszej w nawigacji .

Użytkownicy sieci wiedzą, czego szukają, i nie mają cierpliwości, aby tracić czas na szukanie tego. Lubią też jasne wskazówki i wskazówki. Podczas nawigacji w witrynie użytkownicy chcą wyraźnie wiedzieć, co mają robić. Dlatego ważne jest, aby mieć jedno, wyraźne wezwanie do działania na stronie.

Odwiedzający stronę szybko się mylą, gdy wchodzą na stronę i natychmiast bombardowani mnóstwem przycisków, które każą im coś zrobić. Oszczędzaj odwiedzających swoją stronę niepotrzebnej frustracji i stresu i nie zwariuj.

Oprócz pojedynczego wezwania do działania na każdej stronie, odwiedzający witrynę mogą łatwo znaleźć to, czego szukają, dzięki widocznej funkcji paska wyszukiwania u góry każdej strony internetowej, a także link do mapy witryny na stronie Dolny.

Gdy użytkownicy nie są przytłoczeni wieloma wezwaniami do działania i mogą szybko wyszukiwać i znajdować to, czego szukają, im więcej czasu spędzą w witrynie i tym bardziej prawdopodobne, że wrócą w przyszłości.

Zawartość

W ostatnich latach treść stała się coraz większym elementem projektowania stron internetowych. Informacje są natychmiast w zasięgu ręki, a kiedy użytkownicy szukają czegoś, chcą odpowiednich, natychmiastowych odpowiedzi.

Ponieważ internauci są w fotelu kierowcy, wyszukiwarki sprawiły, że korzystanie z nich jest najwyższym priorytetem. Aby Twoja strona została zauważona, nie wystarczy mieć unikalną, kreatywnie zaprojektowaną stronę internetową. Musisz udowodnić wyszukiwarkom, a co ważniejsze, internautom, że Twoja firma jest zaufanym i wiarygodnym źródłem informacji.

Osiągasz to dzięki profesjonalnym, angażującym i przydatnym treściom.

Poznaj swoich odbiorców i ich potrzeby. Czego szukają i jak witryna Twojej firmy odpowie na ich pytania lub rozwiąże ich problemy?

Jakość treści sprawi, że Twoja firma będzie liderem w szanowanej branży, co z kolei zwiększy zaufanie. Gdy użytkownicy zaczną ufać Twojej marce dzięki zawartości Twojej witryny, tym bardziej prawdopodobne jest, że podejmą pożądane wezwanie do działania, a nawet rozpowszechnią markę Twojej firmy w Internecie, polecając ją znajomym i rodzinie.

SEO: Wszystko razem

Chociaż wszystkie poprzednie elementy projektowania stron internetowych znacznie poprawią obecność Twojej firmy w Internecie, Twoja witryna nie spełni swojego prawdziwego potencjału online bez odpowiedniej, regularnej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). Projektowanie stron internetowych, wrażenia użytkownika i treść to aspekty, które przyczyniają się do pełnej optymalizacji. Współczesne SEO wykracza daleko poza umieszczanie słów kluczowych w tagach tytułowych i atrybutach alt, a te elementy projektowania stron internetowych mogą mieć duży wpływ na ranking.

Skonsultuj się z profesjonalistą w sprawie opracowania strategii SEO Twojej firmy.

W dzisiejszej erze cyfrowej firma nie może sobie pozwolić na brak dostępu do Internetu, a tym bardziej na przestarzałą, powolną i źle zaprojektowaną stronę internetową.

Mała autopromocja: jeśli Twoja firma planuje przeprojektowanie strony internetowej lub niedawno odnowiła stronę internetową Twojej firmy i potrzebuje pomocy w jej optymalizacji, skontaktuj się z nami już dziś i upewnij się, że przeprojektowanie przebiega tak płynnie, jak to możliwe.

admin
admin

No Comments

Write a Reply or Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *